شکایت سرایدار بابت حقوق و مزایا و عیدی و سنوات

 با سلام! من به مدت یک سال ونیم در یک ساختمان ۹ واحدی سرایدارهستم. طبق توافق مدیر ساختمان چون حقوق کم می دادند به من گفتن بیرون کار کنم یعنی پاره وقت من هم کار نظافت و بیرون بردن زباله نظافت ساختمان خلاصه هر کاری که مربوط به سرایدار بود را انجام میدادم و در نبود من در محیط ساختمان خانمم در خیلی کارهای ساختمان  کمک میکرد و حواسش به ساختمان بود.

حالا مدیر ساختمان تصمیم به اخراج ما گرفته ومن هم با این همه مشکلات زندگی و داشتن دو فرزند مدرسه ای که با بدبختی ثبت نام شان کردم چون همه جا شده غیر دولتی و هیچ کاری ازدستم برنمیاد فقط توانستم زن و بچه را بفرستم شهرستان وسیله هایم رو در اتاق سرایداری جا جمع کنم و در اتاق سرایداری قفل کردم و آنجا را ترک کردیم. اما ناگفته نمونه در این مدت من جای دیگه بیمه داشتم و ساختمان مبلغ ۴۰۰هزار ماهانه به من حقوق می دادند. فقط میخواستم بدانم بابت این مدت که اونجا بودم آیا حق وحقوقی به من میرسه یا نه؟ چون شب و روز ما کلا در ساختمان بودیم و از ساختمان همه جوره مواظبت می کردیم. ممنونم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بر حقوق و مزایای ثابت و عیدی به شما تعلق میگیرد و عادت سنوات و حق بیمه! اگر مدارکی داشته باشید که در آنجا کار کرده اید مانند قرارداد یا پرینت حساب می توانید از صاحب آنجا شکایت کنید و به حقوق و مزایای تان برسید.


جدیدتر قدیمی تر