شکایت سرایدار بابت حقوق و مزایا و عیدی و سنوات

 با سلام! من به مدت یک سال ونیم در یک ساختمان ۹ واحدی سرایدارهستم. طبق توافق مدیر ساختمان چون حقوق کم می دادند به من گفتن بیرون کار کنم یعنی پاره وقت من هم کار نظافت و بیرون بردن زباله نظافت ساختمان خلاصه هر کاری که مربوط به سرایدار بود را انجام میدادم و در نبود من در محیط ساختمان خانمم در خیلی کارهای ساختمان  کمک میکرد و حواسش به ساختمان بود.

حالا مدیر ساختمان تصمیم به اخراج ما گرفته ومن هم با این همه مشکلات زندگی و داشتن دو فرزند مدرسه ای که با بدبختی ثبت نام شان کردم چون همه جا شده غیر دولتی و هیچ کاری ازدستم برنمیاد فقط توانستم زن و بچه را بفرستم شهرستان وسیله هایم رو در اتاق سرایداری جا جمع کنم و در اتاق سرایداری قفل کردم و آنجا را ترک کردیم. اما ناگفته نمونه در این مدت من جای دیگه بیمه داشتم و ساختمان مبلغ ۴۰۰هزار ماهانه به من حقوق می دادند. فقط میخواستم بدانم بابت این مدت که اونجا بودم آیا حق وحقوقی به من میرسه یا نه؟ چون شب و روز ما کلا در ساختمان بودیم و از ساختمان همه جوره مواظبت می کردیم. ممنونم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بر حقوق و مزایای ثابت و عیدی به شما تعلق میگیرد و عادت سنوات و حق بیمه! اگر مدارکی داشته باشید که در آنجا کار کرده اید مانند قرارداد یا پرینت حساب می توانید از صاحب آنجا شکایت کنید و به حقوق و مزایای تان برسید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر