درخواست ازکارافتادگی فرزند به علت مشکلات قلبی

 با سلام !خسته نباشید! میخواستم بپرسم من پسرم بیست و یک سالشه از بیمه تامین اجتماعی درخواست دادیم چون پسرم بیمه ندارد. تحت نظر بیمه پدرش باشه از بیمه هم برامون یه متن فرستادند. به علت سنش گذاشتن کمیسیون! میخواستم بپرسم آیا نمیشه تحت نظر بیمه پدرش باشه چون باتری پیس میکر داره و نمیتونه کارهای سخت انجام بده برای همین شاغل نیست و چون از هزینه چکاپ ایشان برنمیایم. درخواست دادیم تحت‌ بیمه بابایش که تامین اجتماعی قرار بگیره ! میشه بهم کمک کنین بگین چکار کنم؟ 

شما باید بگویم که مشکل خاصی نیست اگر ایشان بابت مشکلات قلبی نمی تواند کار کند احتمالا در کمیسیون پزشکی از کار افتاده کلی می شود و می تواند تحت پوشش پدرشون تا آخر قرار بگیرد. مشکل خاصی ندارد. قانونا هم تنها کاری که می توان کرد همین است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر