درخواست ازکارافتادگی فرزند به علت مشکلات قلبی

 با سلام !خسته نباشید! میخواستم بپرسم من پسرم بیست و یک سالشه از بیمه تامین اجتماعی درخواست دادیم چون پسرم بیمه ندارد. تحت نظر بیمه پدرش باشه از بیمه هم برامون یه متن فرستادند. به علت سنش گذاشتن کمیسیون! میخواستم بپرسم آیا نمیشه تحت نظر بیمه پدرش باشه چون باتری پیس میکر داره و نمیتونه کارهای سخت انجام بده برای همین شاغل نیست و چون از هزینه چکاپ ایشان برنمیایم. درخواست دادیم تحت‌ بیمه بابایش که تامین اجتماعی قرار بگیره ! میشه بهم کمک کنین بگین چکار کنم؟ 

شما باید بگویم که مشکل خاصی نیست اگر ایشان بابت مشکلات قلبی نمی تواند کار کند احتمالا در کمیسیون پزشکی از کار افتاده کلی می شود و می تواند تحت پوشش پدرشون تا آخر قرار بگیرد. مشکل خاصی ندارد. قانونا هم تنها کاری که می توان کرد همین است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر