پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی سال های گذشته

 با سلام ! وقت بخیر! بنده تولیدی پوشاک دارم و دو نفر زن و شوهر برایم کار میکنند. من که ۲۱ ماه پیش بیمه این دو نفر را  رد کردم و در کل این ۲۱ ماه به دلیل مشکلات مالی که واسم پیش امده بود اون دو ماهم واریز نکردم ولی الان میخوام کل این ۱۹ ماه که بیمه رد نکردم واسشون رد کنم ایا امکان پذیر است این کار؟ و این که میخواهم هزینه حق بیمه و جریمه دیرکرد این چند وقت تو ۳۶ ماه قسط بندی بشه ایا این کارم امکان پذیر است؟ و آیا برای قسط بندی حق بیمه احتیاج به ضمانت هست یا خیر؟ اگر این کارها امکان انجامش هست شما وکالت این کار بر عهده می گیرید ؟ من خودم کارفرما هستم و جواز کسبم دارم . ممنون میشم پاسخگو باشید ؟ سپاس ؟

امکان پرداخت حق بیمه این 19 ماه وجود دارد. البته در بعضی مواقع رای اداره کار هم می خواهد. در بعضی مواقع هم نمی خواهد. امکان قسط بندی وجود دارد و نیاز به ضمانت نیست. بستگی دارد شهرتان کجا باشد . ما می توانیم این کار را انجام دهیم .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر