درخواست ازکارافتادگی به علت عوارض شکستگی ها مختلف

 سلام من در خصوص حقوق مرحوم پدرم میخواستم کمکم کنید از کار افتاده کلی هستم و یک بار کمیسیون شرکت کردم ولی نظرشون کمتر از۶۶درصدبوده وعوارض دیگه مو لحاظ نکردن گواهی پزشک گرفتم وعوارض دیگه رو گواهی کرده که درخواست کمیسیون بدم برا همین مزاحم شدم. اگه وکالت مو قبول کنید  بزرگواری کردین. میخواستم ببینم پرونده قصور پزشکی و خسارت از کار افتادگی رو هم قبول میکنید توی دادگاه کیفری قصور پزشک ثابت شده اگه منت سرم بزارید و مدارکم رو ببینید ممنون میشم. چون در حقم ظلم شده و نتونستم دست خالی کاری کنم؟

براساس کتابچه ازکارافتادگی درصد تان به احتمال زیاد به 66 درصد نمی رسد . باید مشکلاتی غیر از شکستگی داشته باشید. دلمان می خواهد کارتان را قبول کنیم ولی احتمال موفقیت پایین است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر