درخواست ازکارافتادگی به علت عوارض شکستگی ها مختلف

 سلام من در خصوص حقوق مرحوم پدرم میخواستم کمکم کنید از کار افتاده کلی هستم و یک بار کمیسیون شرکت کردم ولی نظرشون کمتر از۶۶درصدبوده وعوارض دیگه مو لحاظ نکردن گواهی پزشک گرفتم وعوارض دیگه رو گواهی کرده که درخواست کمیسیون بدم برا همین مزاحم شدم. اگه وکالت مو قبول کنید  بزرگواری کردین. میخواستم ببینم پرونده قصور پزشکی و خسارت از کار افتادگی رو هم قبول میکنید توی دادگاه کیفری قصور پزشک ثابت شده اگه منت سرم بزارید و مدارکم رو ببینید ممنون میشم. چون در حقم ظلم شده و نتونستم دست خالی کاری کنم؟

براساس کتابچه ازکارافتادگی درصد تان به احتمال زیاد به 66 درصد نمی رسد . باید مشکلاتی غیر از شکستگی داشته باشید. دلمان می خواهد کارتان را قبول کنیم ولی احتمال موفقیت پایین است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر