درخواست ازکارافتادگی به علت نابینایی چشم

 با سلام !بنده ۳۵ سالمه و ۸ سال سابقه دارم. دارای همسر و فرزند می باشم. چشم چپم از دوران کودکی ضربه خورد و چند ساله که کلا نابینا شده است.ممنون میشم اگه میشه برایم کاری کرد و راهنمایی بفرمایید؟  هزینه وکالت هم بفرمائید؟ از خدمت هم معاف شدم. قبل خدمت هم سابقه دارم. بعضی ها میگن تا ده سال سابقه باید داشته باشی.چشم راست هم ۱۰دهم میباشد؟ 

در مورد چشم تنها در صورتی از کار افتاده می شوید که در مجموع توانایی بینایی تان بسیار ناچیز باشد. بستگی به سابقه بیمه تان دارد. اگر سابقه بیمه کمی داشته باشید کار کمی سخت‌تر می‌شود. ما قرارداد می‌بندیم و هزینه وکالت را در پایان کار می‌گیریم. اگر به نتیجه برسیم هزینه وکالت را می‌گیریم هزینه وکالت ما ده میلیون تومان در این زمینه می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر