درخواست ازکارافتادگی به علت نابینایی چشم

 با سلام !بنده ۳۵ سالمه و ۸ سال سابقه دارم. دارای همسر و فرزند می باشم. چشم چپم از دوران کودکی ضربه خورد و چند ساله که کلا نابینا شده است.ممنون میشم اگه میشه برایم کاری کرد و راهنمایی بفرمایید؟  هزینه وکالت هم بفرمائید؟ از خدمت هم معاف شدم. قبل خدمت هم سابقه دارم. بعضی ها میگن تا ده سال سابقه باید داشته باشی.چشم راست هم ۱۰دهم میباشد؟ 

در مورد چشم تنها در صورتی از کار افتاده می شوید که در مجموع توانایی بینایی تان بسیار ناچیز باشد. بستگی به سابقه بیمه تان دارد. اگر سابقه بیمه کمی داشته باشید کار کمی سخت‌تر می‌شود. ما قرارداد می‌بندیم و هزینه وکالت را در پایان کار می‌گیریم. اگر به نتیجه برسیم هزینه وکالت را می‌گیریم هزینه وکالت ما ده میلیون تومان در این زمینه می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر