درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات اعصاب و قلب

 باسلام ! من تا الان بطور مداوم 7 سال بیمه ساختمانی سنگ کار پرداخت میکنم. 6 سال هم بطور پراکنده قبلا داشتم که جمعا 13 سال و چند ماه دارم. مدتیست هم قلبم مشکل پیدا کرده هم مشکل استرس اضطراب و آلزایمر اعصاب پیدا کرده ام و برای قلبم چندین دکتر میگن مشکل داری ولی نامه از کارافتادگی نمیدهند. برای اعصابم هم میگن بایستی بستری بشی ولی شرایطم طوریه نمیتونم بستری بشم داخل بیمارستان. نمیتوانم بخوابم بعدش هم نامه ندهند. حالا خیلی از درد قلبم و اعصابم رنج میکشم. از بس هم قرص خوردم هم اعصاب هم قلب نمی توانم هم کار کنم. سنم 50 سال تا بچه دارم. چکارکنم خودت میتونی همه کاراش برایم انجام بدی ؟هرچه هم پولش شد تقدیم میکنم،یکجا،فقط لب ترکن؟ممنون ثواب داره؟

با سلام . بستگی دارد در کدام شهر باشید و آخرین شعبه بیمه پردازی تان کدام شعبه باشد. برای اعصاب و روان اگر بستری نداشته باشید درصد ازکارافتادگی تعلق نمی گیرد و به این درصد نیاز دارید تا با درصد قلب جمع شود و شما از کار افتادگی کلی شوید. درصد  از کار افتادگی  قلب تان بستگی به اکویی دارد که از قلب میگیرید و نشان می دهد قلب تان چگونه کار می کند. ما با شما قرارداد می بندیم و در پایان پول مان را می گیریم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر