آیا به نیروی پورسانتی عیدی و سنوات و مزایای قانون کار تعلق می گیرد؟

 من مشکلی برای مراجعه حضوری ندارم. تهران هستم.. فقط بفرمایید چطور و کجا بیایم که مدارک من را ملاحظه بفرمایید و نظر قطعی تان را بدهید تا قرارداد بسته شود. جسارتا می شود به این قراردادهایی که شرکت 7 سال به این صورت با من بسته است توجه بفرمایید و ببینید آیا به این نوع قراردادها عیدی و سنوات تعلق می گیرد؟ چون اگر واقعا تعلق نمی گیرد که من هم بعید می دانم دیگر لزومی ندارد وقت حضرتعالی گرفته شود؟! اگر هم تعلق قطعی می گیرد که من هم در خدمت شما هستم؟

به این قراردادها هم عیدی و هم سنوات تعلق می گیرد و ما می توانیم مبالغ مربوطه را وصول نماییم. اگر بخواهید قرارداد را برایتان می فرستم تا امضاء کنید. هزینه هم در پایان موفقیت آمیز کار دریافت می گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر