شکایت از کارفرما به علت اخراج از محل کار

 من پرسنل لوله سازی بندر ماهشهر در منطقه ویژه اقتصادی بودم. متاسفانه بدون هیچ دلیل و مدرکی فروردین ماه نامه اتمام قرارداد منو زدند با اینکه ۴۰۰ نیروی انسانی رضایت کامل از عملکرد بنده دارند و تا حالا هیچ مشکل اخلاقی یا کاری نداشتم..کمیته انضباطی هم نداشتم..همه رضایت کامل از پیشبرد امور اداری منو داشتند. سرپرست خانواده و مادر پیر و نابینا هستم. عضو خانه کارگر هستم. الان ۶ ماهه با توجه به اوضاع بد اقتصادی و اشتغال واقعا شرمنده مادرم شدم.در حال حاضر مادرم سکته مغزی کرده و بستری است. خیلی تحت فشارم و نمیدونم چیکار کنم ؟ شکایت نکردم چون روم نمیشه برم پیش پرسنل اداره کار! همه منو به عنوان یه خانم محترم و باشخصیت میشناسند. روم نمیشد برم بگم اخراجم رو زد ؟ 

می توانم برایتان شکایت نامه در سایت اداره کار بنویسیم و مدارک تان را تکمیل کنیم. اگر در تهران باشید به جای شما می رویم و دفاع می کنیم ولی در شهرستان های دیگر نیرو نداریم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر