درخواست وکیل برای شکایت به اداره کار

 با سلام !...از سال ۸۸ در شرکت خدمات بیمه ایران خودرو مشغول بکار شدم.از ۸۸ تا ۹۳ چندین بار قرارداد بست شرکت. چند سالی پورسانتی و چند سالی پایه حقوق که مدارک و قراردادها موجوده. از سال ۸۳ بعنوان تمام وقت قرارداد بسته شد و تا اول شهریور 1401 که با پایان یافتن قرارداد مدیر عامل جدید قرارداد نبستند و عدم نیاز زدند. از ۹۳ بعنوان کارمند مالی و قبل از اون پیک تحصیلدار.مدتی که تحصیلدار بودم به هیچ عنوان عیدی و سنوات شرکت پرداخت نکرد.نه به من و نه به هیچ یک از پرسنل پیک و یا حتی بازاریابها و امروز که برای تسویه رفتم اونم بعد از سه هفته ...دیدم کلا برام ۷ سالو نیم سنوات محاسبه شده است. سوال کردم که پس مابقی گفتند گرفتید با حقوقتون. درصورتیکه بهیچ وجه مبلغی بابت سنوات پرداخت نکردند.گفتم خب عیدی پس چی که باز هم گفتند از اول گفتیم که عیدی شماها ندارید.لطفا بفرمایید که آیا وکالت حقیر رو برای احقاق حق قبول میفرمایید؟ و احیانا بعد از قبولی وکالت مبِغ وکالت رو هم بفرمایید ممنون میشم؟

به هر حال سر ما شلوغ است و معمولا یکی دو روز طول می کشد جواب دهیم. اگر در شهر تهران باشید می توانیم وکالت تان را بر عهده بگیریم و البته در ابتدا قرارداد می بندیم و در پایان دستمزد مان را می گیریم. دستمزد مان هم 10 میلیون تومان می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر