شکایت به دیوان عدالت اداری به علت عدم استخدام

 سلام ! بنده به دیوان عدالت اداری شکایت یکی از شهرداری های شهرستان اصفهان که تازه تاسیس می باشد را بخاطر گرفتن نیروهای غیر قانونی کردم که الان یک ماه می باشد و از بازرسی کل استان هم شکایت کردم که شهردار در بازرسی استان گفتند درسته بنده 4 تا نیرو گرفتم  به زور شورای شهر بدون هیچ  آزمونی هرکی از فامیلای خودشو گذاشته سرکار.بنده در 8 آزمون سراسری شرکت کردم دوم شدم متاسفانه برای نداشتن پارتی همه مصاحبه هارو هم رفتم استانداری اصفهان گفتند اگر در منطقه شما نیرو بخواهند چه شهرداری و چه بخشداری شما در اولویت هستید؟!  در همان موقع شهرداری هم نیرو می خواستند که متاسفانه بدون آزمون از فامیلای خودشون برداشتند. بعد بنده فرزند ایثارگر هستم، متاهل هستم، فرزند هم دارم. همه اولویت ها را برای گرفتن بنده را داشتم ولی نگرفتند. بازرسی هم توی پارتی بازی افتاد و اصلا جواب درستی ندادند. الان یک ماهه از طریق دیوان شکایت کردم . توروخدا راهنماییم کنید! ممنونتون میشم خدا خیرتون بده! خواهشا میشه راهنمایی کنید یا اگر به جایی میرسه شکایتم و به نتیجه میرسم بدم خدمتتون تا کاراشو زحمتشو بکشید ؟

شکایت شما از طریق دیوان بعید است به جایی برسد. شما باید بر علیه یک رای خاص شکایت کنید. مثلا قول مکتوب استخدام گرفته باشید و به نتیجه نرسیده باشید. یا آزمونی داده باشید که تعداد مشخصی نیرو بخواهند و شما احراز شرایط کرده باشید. آن 8 آزمون سراسری چه بوده و رتبه شما چند بوده است و چند نفر می خواسته اند؟ متن شکایت تان به دیوان را ببینم بهتر می توانم نظر دهم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر