طولانی شدن فرآیند درخواست ازکارافتادگی

 سلام دوستان عزیزم اگر لطف کنید کارهای منو خارج از نوبت انجام بدهید من بیشتر از قیمتی که خواسته بودید تقدیم میکنم. من برای از کارافتادگی تقاضا داده بودم . یکسری مدارک خواستند ولی تو شیراز و همه شهرستانها مدام ایراد های عجیب غریب می گیرند و تا از تهران درست نشه قائده نداره. عزیزمی ممنون میشم کمکم کنید چون هیچ درآمدی ندارم و شوهرم نیز سرطان معده دارد مدام در حال استراحت در خانه است و تنها نان آور خانه من بودم که به دلیل افزایش تعداد استخدامهای ایثارگری و تعدیل نیرو مجبور شدم لغو قرار داد معین شدم و عطایش را به لقایش بخشیدم . اکنون از لحاظ مالی در وضعیت بدی هستم و بشدت نیاز دارم از کار افتادگی ام درست بشه و حقوق ماهیانه ام درست بشه آرامش بیشتری داشته باشم چون من و همسرم هردو سرطان معده داریم و اساس درمان آرامش و استراحت است اگر مشکل مالی مان حل شود تا حد زیادی آرامش خواهیم داشت. بسیار ممنون از زحمات شبانه روزیتان ؟

با سلام . لطفاً یوزرنیم و پسورد سایت تامین اجتماعی تان را بدهید تا ببینم چه کار کرده اید. متاسفم کردن به علت مشکلات ایجاد شده مجبور شدیم کمی درگیر شویم. مطممئن باشید تمامی توان مان را می گذاریم تا به نتیجه برسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر