در چه زمانی باید درخواست بازنشستگی با مشاغل سخت و زیان آور بدهیم؟

 با سلام وعرض ادب! بنده سه ونیم سال در نساجی تبریز کار کردم. آیا میتوانم نسبت به سختی و زیان آور آن اقدام کنم. کارخانه الان تعطیل شده و صاحبش از ایران رفته است. یا باید صبر کنم سابقه من بیست سال تمام بشه بعد اقدام کنم. من رو راهنمایی کنید ممنون میشم. کل سابقه من تا این لحظه هفده سال وسه ماه است. به نظر شما صبر کنم بیست سالم تمام بشه بعد اقدام کنم یا ایرادی ندارد هر وقت اقدام کنم امکانش هست؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که باید در شرایطی اقدام کنید که بازنشستگی به شما تعلق بگیرد. یعنی مثلا ۲۰ سال مشاغل سخت و زیان‌آور داشته باشید یا شرایط سنی بازنشستگی به شما بخورد یا مجموعه 30 سال سابقه داشته باشید. یعنی در پایان دوران بیمه پردازی باشید. در مجموع باید در پایان دوران بیمه پردازی اقدام نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر