دریافت دیه از بیمه عمر یا بیمه مسئولیت؟

 سلام! ببخشید من مشاوره می خواهم. من می خواهم بروم کمیسیون از کار افتادگی؟!  بیمه عمر هم هستم. توی یک شرکت هم کار میکنم که همینجا این اتفاق برایم افتاده است. آیا بیمه عمر یا شرکت هیچ دیه ای به من باید بدهد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر حادثه در محیط کار برای شما اتفاق افتاده است شما می‌توانید بابت دیه از کارفرمای خودتان شکایت کنید. در صورتی که کارفرما بیمه مسئولیت داشته باشد  می توانید از طریق بیمه مسئولیت مستقیم دیه تان را بگیرید. معمولاً بیمه های عمر پرداخت هزینه دیه را تقبل نمی کنند ولی در بعضی موارد این گزینه را دارند ولی در این حالت شما از بیمه عمر خودتان استفاده می کنید و نه اینکه از بیمه مسئولیت کارفرما استفاده کنید. بهترین کار این است که کارفرما با توجه به درصد تقصیری که دارد دیه شما را پرداخت کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر