دیه کوتاهی پا چقدر است؟

 با سلام خدمت شما! من در تصادف ران پای چپم شکست و دو یار پلاتین گذاشتند که از لگن برداشت استخوان کردند و حالا پایم ۵ سانت کوتاه شده و دچار کاهش میل جنسی شدم که دکتر پزشکی قانونی نامه بیمارستان و نتیجه آزمایش را میخواهد برای کمیسیون؟!  آیا کاهش میل جنسی بطور نسبی چند درصد دیه دارد؟ و کامل میشه و دیگری کوتاهی پا چقدر حدودا بفرمایید و جراحات لحاظ نشده که باید تصمیم کمیسیون را ببینید چی میشه اما نیاز به وکیل دارم یا خیر ممنون ؟ سه ساله تصادف کردم که بیشترین را گرفت اما با نامه پزشکی قانونی دوباره ادامه پیدا میکنه؟! درسته امکانش هست ؟

کاهش میل جنسی به طور نسبی و معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ درصد دیه دارد یعنی به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ بین ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان دیه دارد. دیه کوتاهی پا بستگی به درصد کوتاهی پا نسبت به کل اندازه پا دارد. به نظر من وکیل می تواند به شما در این زمینه کمک کند .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر