شکایت برای دریافت دیه بابت چاقوکشی

 سلام ببخشید دیر وقت مزاحم شدم بخاطر ناراحتیم نمیتونستم صبر کنم. پسر من ۱۷و نیم سال دارد. با یکی از رفیق هایش دعواش میشه و خاله ی اون فرد (چون پدر و مادر نداره) به پسر من چند بار فحاشی کرده و ..و خود اون پسر هم پسر منو تهدید کرده که میبریمت تو بیابون و وو… بعد از یکماه تو خیابون همدیگه رو میبینن و بحثشون میشه! متاسفانه پسر من اون طرف رو چاقو زده و سر اون پسر در ناحیه ی بالای گوش بخیه خورده است. الانم شکایت کرده و هفته دیگه دادگاه داریم. میخواستم بپرسم بنا بر وضعیت مالی ما چون ممکنه دیه زیادی براش ببرن من میتونم از شما خواهش کنم قبل از رای دادگاه براش کاری انجام دهید؟ با تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چه کاری از ما بر می آید؟ اگر آن پسر  به پسر شما آسیب فیزیکی رسانده است شما می توانید مدارک پزشکی مربوطه را ارائه کرده و از ایشان شکایت کنید در غیر این صورت کار خاصی نمی توان کرد و بهتر است سعی کنید با آنها مصالحه کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر