آیا شهود در اداره کار مورد استناد قرار می گیرند؟

 سلام وقت بخیر سوالی درباره روابط کار داشتم؟ برای اثبات رابطه کارگر و کارفرما آیا میتوان به شهود (کسانی که در مجموعه مورد ادعا سرپرست بنده بودند) استناد کرد؟هیئت بدوی تشکیل شده و بعلت نداشتن مدارک و مستندات رای به رد درخواست داده است. ضمنا سابقه مورد نظر برای ۲۰سال پیش است.اگه لازمه رای هیات بدوی رو براتون بگذارم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که معمولاً شهود برای پرونده های جاری قابل استناد هستند و نه برای ۲۰ سال پیش. یعنی اینکه به شرطی که بازرسی از محل کار توسط اداره کار تایید شود و کارشناسان اداره کار به محل کار مراجعه کنند و از شهود هم بپرسند و در مجموع به این نتیجه برسد که شما در آن مجموعه کار کرده اید یا نه؟! اما در مورد ۲۰ سال پیش معمولاً نظر شهود مورد تایید قرار نمی گیرد. البته به نظر من باید مورد تایید قرار بگیرد اگر تعداد شود زیاد باشد ولی رویه ای که اداره کار در هیئت های بدوی و حل اختلاف مدنظر قرار می دهد این است که گواهی شهود را مورد تایید قرار نمی دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر