هزینه وکالت بازنشستگی تامین اجتماعی در سال 1401

 سلام و عرض ادب! درخواست بازنشستگی کردم. ۲۶ سال سابقه کار دارم که اعتراض هم کردم به سابقم که کم بیمه ام رد شده است. از سال ۷۲ تا ۸۶ که مکانیزه نبوده رد کرده و تمام کارتکس های حضور و غیاب را با مهر تایید شرکت را هم دارم و تمامش را در سختی کار راهسازی آسفالت کار بوده ام. این عکس در سال ۹۶ تقاضای سختی کار کردم و همش هم تاییدش رو گرفتم و از سال ۹۶ به بعد هم بازم داخل شرکت راهسازی بودم تا الان که نرفتم سختی کار این چند سالو بگیرم. خواستم راهنماییم کنید برای بازنشستگیم؟ وکالت این پرونده رو قبول میکنید؟ هزینه اش چقدر است؟ خدمت‌ سربازی‌ را‌ هم‌ خریداری‌ کردم‌ ؟

بستگی دارد بخواهید اسدی کار استفاده کنید یا اینکه سابقه بین سال‌های 72 تا ۷۶ خود را زندگی کنید در هر دو صورت می‌شود و می‌تواند ترکیبی از هر دو را هم استفاده نموده از این هم برای این کار حدود  30 میلیون تومان می‌شود که در ابتدا قرارداد می‌بندیم و در پایان انجام بازنشستگی شما هزینه مان را می گیریم. فکر می کنم هزینه مناسبی می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر