دریافت دیه بدون داشتن کروکی حادثه

 سلام وقت بخیر! ببخشید من یک راهنمایی می خواهم از شما! فردا برایتان توضیح میدهم در مورد چه چیزی است؟  الان دیر وقت هست؟! من دوسه روز پیش تصادف کردم ولی ماشین فقط موند و فقط باز گفت مشکلی پیش اومده تا ببرمتون دکتر منم جایم درد نداشت گفتم نه یک شماره تلفن داد و گفت مشکلی پیش اومد زنگ بزن. بعد از چند ساعت بدن درد گرفتم. سردرد شدید. خودم روز بعدش رفتم دکتر عکس از گردن و پایم گرفتم گفت رباط گردن و پایت کشیده شدند. حالا به نظر شما من باید چه کار کنم؟ 

کار اشتباهی کردید. حتما باید با اورژانس بیمارستان میرفتید. حالا با طرف تان صحبت کنید. اگر ایشان حادثه را قبول دارند سعی کنید از حادثه کروکی بکشید در شورای حل اختلاف و با کروکی به بیمارستان مراجعه کنید تا هزینه های بیمارستان برای شما مجانی بیفتد. اگر طرف مقابل شما این موضوع را قبول نداشت تنها راهی که دارید این است که با مدارکی که دارید از طریق کلانتری به شورای حل اختلاف شکایت کنید تا بتوانید هزینه های درمان و بیمارستان و دیگر را از بیمه و طرف مقابل تان بگیرید. البته الان کار شما بسیار سخت شده است و باید ثابت کنید آسیبی که دیده اید به علت تصادفی بوده است که رخ داده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر