شکایت کارگر روزمزد بر علیه کارفرما

 بنده در تاریخ 7/17 از داربست افتادم. پاشنه پایم و یک قسمت دیگر شکسته و دکتر گچ گرفت. بیمارستان گفت از داربست افتادی و بیمه من را قبول نکرد. گفت از کارفرما یا بیمه ساختمان باید بگیرید. پنج میلیون بابت بیمارستان پرداخت کردم. دکتر دو ماه استراحت در منزل داده است. داداشم سر کار پیگیر کار من بود که پیمانکار میگه مقصر خودشه در صورتی که من به عنوان بنا روزمزد اونجا کار میکردم. الان من را راهنمایی کنید چگونه پیگیر حق خودم باشم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که امیدوارم با اورژانس به بیمارستان رفته باشید. شما باید سریع از طریق کلانتری محل از کارفرما شکایت کنید و پرونده های بیمارستانی را ارائه کنید تا شما را به پزشکی قانونی ارجاع دهند. بعدا در این زمینه، شما را به اداره کار هم ارجاع می دهند و کارشناس اداره کار میزان تقصیر شما و کارفرما را مشخص می‌کند و بعد از اینکه پزشکی قانونی میزان دیه را مشخص کرد کارفرما هر درصدی که مقصر باشد باید دیه را پرداخت کند و شما می توانید از دادگاه و قاضی بر علیه ایشان رای بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر