آیا به شرکت های منحل شده سختی کار تعلق می گیرد؟

 سلام و عرض ادب! اینجانب در شرکت سیم و کابل به مدت یک سال اپراتور دستگاه اکسترودر بوده که قبلا به همکارانم سختی کار خورده اما به من نخورده است. شرکت آجر سفال برق کار صنعتی بودم که در وظایف شغلی من راننده لیفتراک و مسئول حمل سفال به کوره به اشتباه ذکر شده که سختی کار به همکاران من خورده اما به من نخورده است. شرکت کربنات سدیم در قسمت تولید بخار به مدت ۱۸ سال مشغول کار بودم. چون در این قسمت سه پیمانکار تغییر یافته یک سال سختی کار مشمول من شده اما بقیه سالها نخورده است. من اعتراض را زدم و مستندات و دیگر مدارک موجود است. لطفا بگویید چکار باید کنم؟ آیا شرکتهایی که از تاریخ ۱۴۰۱.۵.۱ به قبل منحل شده سختی کار نمی دهند؟ 

باید منتظر باشید تا نتیجه رای هیئت تجدید نظر اعلام شود. به نظر می رسد که در شغل راننده لیفتراک سختی کار تعلق نمی گیرد. بقیه موارد به نظر من سختی کار تعلق میگیرد. سختی کار ربطی به انحلال شرکت ندارد و اگر رای اداره کار را بگیرید معمولاً می تواند حق بیمه را پرداخت نمود. اما اگر رای اداره کار را نگرفته باشید و شرکت منحل شده است چون بازرسی از محل کار امکانپذیر نیست  معمولاً رای مثبت نمی گیرد چون باید از محل کار بازرسی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر