آیا به راننده مقصر حادثه دیه تعلق می گیرد؟

 سلام من راننده سمند هستم که با اتوبوس پارک شده که در محل توقف ممنوع پارک شده بود و نزدیک به اتوبان بود برخورد کردم ومن دچار خسارت مالی و هم جانی نقص عضو شدم. ولی من بیهوش شده بودم و 115 منو به بیمارستان منتقل کرده بود ومنم تا توی بیمارستان بودم مقصر صددرصد شدم و اتوبوس رو از پارکینگ آزاد کردند و منم که راننده مقصر شدم. خودم هم گواهینامه داشتم هم بیمه نامه معلم شخص ثالث که چون مقصر حادثه بودم گفتند چیزی تعلق نمیگیره؟ الان بعد از 2 سال تازه نامه پزشکی قانونی رو گرفتم و من نقص عضو شدم. الان فهمیدم که خبرنگار محترم روزنامه همشهری آن روز سر صحنه تصادف حاضر بودند و خدارو شکر از محل حادثه و تصادف عکس گرفتند و کلا اتوبوس هم به خاطر پارک در محل پارک اتوبوس ممنوع توقف داشته است پس بنابراین من مقصر صد در صد تصادف نمیتوانم باشم. الان از شما وکیل محترم تقاضا دارم منو راهنمایی کنید که چگونه و از چه طریقی به کروکی اعتراض کنم چون واقعا به ناحق حکم را در حق من اجرا کردند. من دستم کتف ترقوه بینی و ،... در این تصادف شکسته و دست راستم نقص عضو شده و باید عمل پیوند مغز استخوان انجام بدهم و من این توان مالی رو ندارم اگه بیمه به من تعلق میگیرد منم دستم رو نمی توانم عمل کم کنم؟ 

چون مقصر حادثه بوده اید می توانید دیه تان را به نرخ همان سال از بیمه بگیرید و مشکلی ندارد. الان برای دیه می خواهید شکایت کنید یا خسارت ماشین چون دریافت دیه تان الان هم مشکلی ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر