سختی کار فعالیت در مشاغل آزمایشگاهی

 سلام! سختي كار به علوم آزمايشگاهي تعلق مي گيرد؟ مقدار سختي كار چقدر است؟ و چطور ميتوانيم استفاده كنيم؟ من  ٤سال سابقه كار اداري و ١٦ سال سابقه آزمايشگاه  مي باشم. براي من مقدوره استفاده كنم؟ در مجموع ٢٠ سال سابقه كار دارم كه ١٦ سال ان آزمايشگاهي است.آيا جوابگو خواهید بود؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که به کارکنان علوم آزمایشگاهی سختی کار تعلق میگیرد. کسانی که در بخش دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی مشغول به کار باشند می‌توانند با توجه به نوع کاری که در آزمایشگاه انجام می دهند بین ۱ تا ۲ ماه ارفاق استفاده کنند. در صورت تایید اداره کار بابت هر سال کار در آزمایشگاه ۶ ماه سابقه آنها اضافه می‌شود البته این موضوع مربوط به تایید کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار میباشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر