نقش سابقه در ازکارافتادگی تامین اجتماعی

 سلام! ممنون از راهنمائی تان؟! چند سال سابقه بیمه ای من را صاحب کارهایم واریز نمی کردند و در حال حاضر ۵ سال و ۶ماه بیمه ثبت شده دارم .اگر دفترچه بیمه ای من را با توجه به وضعیتم بیماران خاص ثبت بشه و همان نامه صاحب کارم که قید شده به دلیل بیماریم قطع رابطه شده تاثیر داره؟(یا ملاک سابقه کاریم است؟). البته قرارداد هایم که کار کردم و بیمه رد نشده دارم؟

نه! اصلاً مشکل این نیست. دو موضوع مهم است. اول اینکه در سال‌هایی که در کمیسیون پزشکی شرکت می کنید یعنی چند سال اخیر سابقه بیمه داشته باشید و دوما سابقه بیمه تان قابل قبول باشد. ۵ سال و ۶ ماه سابقه بیمه زیاد نیست و مطمئنا مشکل‌ساز می‌شود. این به این معنا نیست که از کار افتاده نمی شوید ولی احتمال از کار افتادگی شما را پایین می آورد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر