درخواست ارفاق برای بازنشستگی زودهنگام معلولان

 سلام علیکم! بنده معلول جسمی حرکتی شدید هستم. نزدیک 24 سال سابقه بیمه تأمین‌اجتماعی دارم. طبق نظر کمیسیون پزشکی بهزیستی کشور 85 درصد معلولیت دارم. اخیرا هم به دیسک گردن و کمر مبتلا شدم. چطور میتونم از سنوات ارفاقی معلولین استفاده کنم. آیا شما اطلاعی دارید جسارتا؟! یا وکالت بنده تا گرفتن بازنشستگیم را به عهده می گیرید ؟ ممنونم و منتظر؟

بستگی دارد در کدام ارگان ها فعالیت داشته باشید. اگر ارگان دولتی یا نهاد عمومی غیر دولتی باشید مشکلی ندارد و متناسب با درصدی که می گیرید می توانید از کاهش سنوات کاری استفاده کنید. اگر در بخش خصوصی کار می کنید چیزی به نام ارفاق معلولیت وجود ندارد و باید درخواست ازکارافتادگی دهید و باید 66 درصد ازکارافتادگی بگیرید تا بتوانید از مزایای بازنشستگی استفاده کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر