وکیل خوب برای گرفتن رای سختی کار

 من در جایی نزدیک به ۱۳ سال کار میکنم و کارم تو مواد شیمیایی و این تو حکم کارگزینی برام متصدی خدمات فنی هست و لیست بیمه که برایم رد می شود به اسم کارگر رد میکنند. من به غیر از این ۱۳ سال، ده سال جای دیگه مشغول بودم و بیمه من رد شده است. در کل من اگر کارم تو این ۱۳ سال سختی و زیان آور برام حساب کنند من الان باید برای بازنشستگی اقدام کنیم. چون سابقه ام  خیلی میشود. حالا من برای بازنشستگی می خواهم و این ۱۳ سال سختی و زیان آور است و بدون وکیل من نمیتوانم با اینها حریف شوم. چون‌ تنها کسی که شغلش سختی و زیان آور است من هستم..چون در قانون سختی و زیان آور کسانی که در زمینه مواد شیمیایی و یا ارتفاع و یا برق کار کنند شامل حالشان میشود. حالا همه اینا که گفتند و من باید بازنشست میشدم. کارم قانونی است ولی باید پیگیری شود. حالا روی هم رفته من ۲۵ سال سابقه کار دارم و اگر این ۱۳ سال سختی و زیان آور حساب کنند من بدهکار بیمه میشوم؟

تایید سخت و زیان آور گرفتنتان کار سختی است. اول باید تاییدیه اداره کار را گرفت و بعد تامین اجتماعی قبول نمی کند. چون لیست بیمه تان با عنوان دیگر ثبت شده است و باید به دیوان عدالت اداری شکایت کرد که طول می کشد. بعد هم کارفرما باید حق بیمه اضافه را بدهد. کار ساده ای نیست و حداقل یک سال طول می کشد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر