درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری سیروز کبدی

 سلام برادر وقت بخیر!شرمنده بابت انجام گرفتم بازنشستگی مزاحمتان شدم  .من مشکل کبد سیروز ۱۴% شدم. آیا بهم تعلق میگیره از کار افتادگی و اینکه نامه از مرکز پیوند کبد مشهد بیمارستان منتصریه را با پرونده ام که از سال ۹۴ این بیماری را دارم و هر ۶ماه چکاب می شوم در مرکز کبد بیمارستان شهرمان و هر ۳ ماه باید به بیمارستان پیوند جهت انجام آزمایشاتم مراجعه کنم. با توجه به عدم تمرکز در برخی اوقات و خستگی در کارم صاحب کارم من را زیر سوال می بردند و اینکه از ۷/۱ امسال قرار دادم را لغو کردند و با من قطع همکاری دادند بخاطر بیماریم ولی من از ایشان خواستم که لااقل قید کنه بخاطر بیماریم من را برای ادامه کار نخواستند. آیا تاثیری در کمیسیون داره برام ؟ و اینکه مراجعه کنندگان مرکز پیوند هزینه ها را گفتند با بیمه بیماران خاص کمتر میشود. در این مورد اقدام کنم یا نه ؟ البته آیا کمک میکنه با وضعیت کبدم و توانایی کارم  که صاحب کارم من را نخواست دیگه همکاری کنه با من در انجام گرفتن از کار افتادگی و بازنشستگی ؟  ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

بنده در داروخانه مشغول بودم و موج اول کرونا بمدت یک ماه از کار افتادم و در گیر بیماری کرونا شدم و خدا بهم رحم کرد . البته بعد از بهبود آنزیمهای کبدی چون اذیت بودم پیگیر شدم و جواب آزمایشم ۲۷۰ رسیده بود. الان زخمهای رو پوست پاهایم که از قبل شدیدتر شده و خارش هم میدهد دکتر پوست گفتند این از بیماریهای داخلی و پسوریازیس گرفتید. لثه هام خون ریزی داره صبح ها و بین روز  و گاهی وقتها پهلو سمت راستم چنگ میزنه که درد شدید داشتم و دراز کشیدم .شرمنده که وقت شما را میگیرم با سوالاتم؟ خدا به شما خیر دهد؟! راهنماییم کنید اگر حقم هست بازنشستگی با توجه به شرح بیماری و حالم و شرایط کاریم که بتونم با این وضعیتم در کمیسیون پزشکی تایید بشوم که از کار افتاده بشوم؟

بستگی به سابقه بیمه تان دارد . اگر بیشتر از 10 سال سابقه داشته باشید به نظر من به شما تعلق می گیرد. باید بابت کمیسیون های پوست ، کلیه و داخلی درخواست دهید. به نظر من به نتیجه می رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر