آیا بیمه تامین اجتماعی بازخرید شده را می توان انتقال داد؟

 مابه بیمه نیروهای مسلح رفتیم گفتند که شما بازخرید شدید یعنی بیمه را خریدید پس سابقه بیمه ندارید. تامین اجتماعی هم گفت شما با گرفتن پول بازخریدی بیمه ارتش را گرفتید پس سابقه بیمه ندارید آیا چنین است؟ سال ۶۱ تا سال ۶۸ تو ارتش بودم و سال ۷۰ بابت بازخریدی ۱۷هزارتومان به من دادند. الان می گویند پول سابقه بیمه ات بوده است؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چنین چیزی صحیح نیست. سابقه شما قابل حذف نیست. آن مبلغی که به شما داده شده است چه مبلغ حق بیمه بوده باشد یا هر چیز دیگر، سابقه شما در نیروهای مسلح به قوت خود باقی است و شما می توانید سابقه تان را انتقال دهید. اگر چنین اتفاقی می‌افتد شما باید به شعبه بیمه تامین اجتماعی مراجعه کرده و درخواست مکتوب دهید. یعنی از طریق CRM سازمان تامین اجتماعی درخواستتان را بدهید و جواب مکتوب بگیرید. اگر جوابتان منفی بود از طریق همان جواب به دیوان عدالت اداری شکایت کنید تا نتیجه بگیرید. مطمئن هستم که می توانید نتیجه بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر