درخواست ازکارافتادگی به علت خمیدگی کمر

 سلام! همسر من ۳۹ سال داره با سابقه بیمه حدودا ۹ سال. از لحاظ جسمی بسیار ضعیف است. بر اساس قدش ۵ کیلو کمبود وزن دارد. کمرش کج شده و مثل ۸۰ ساله ها قوز درآورده و خمیده شده است. از ضعف زیاد لرزش دست دارد  و در کل خیلی زود خسته میشه به طوری که تقریبا هيچ وقت از فرط خستگی نمی تواند اضافه کاری بماند. خلاصه میخواستم از شما راهنمایی بگیرم میتواند با این شرایط از کار افتادگی بگیرد؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید؟

بعید می دانم با این شرایط  بتواند از کار افتادگی بگیرد. باید بیماری‌های شدید تر از این موارد داشته باشد که بتواند از کار افتاده شود و این بیماری ها تقریباً صعب العلاج باشند یعنی به ادامه درمان جواب نداده باشند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر