اعتراض به حسابرسی بیمه تامین اجتماعی در سال 1401

 سلام! یک سوال دارم؟ طی گزارش  حسابرسی بیمه سال 99  توسط شعبه 22،  یک جریمه سنگینی بابت ساخت سوله در کارخانه به ما زده اند که آن هم بنا به اظهارات خودشان بوده و آنها این را بولد کرده اند. سوله توسط کارگران بیمه شده خود کارگاه  ساخته شده است  و اصلا قرار نبوده قراردادی با کسی منعقد شود تا  بحث بیمه و مفاصا حساب باشد؟! رای داده شده و لایحه دفاعیه تنظیم شد و دوباره حکم قبلی تکرار شده است . مجددا اعتراض خواهیم زد!  نظرتون چیه ؟ از چه منبعی و با چه گفتمانی وارد شویم که نتیجه بگیریم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اول مشخص کنید این جریمه سنگین چه مقدار است تا بفهمم ارزش چه کارهایی را دارد. دومی که شما احتمالا در کمیته تعیین مطالبات تامین اجتماعی بدوی اعتراض داده اید. حالا می خواهید در کمیته تجدید نظر اعتراض کند یا اینکه میخواهید به دیوان اعتراض کنید؟ به کجا می خواهید اعتراض کنید؟ اگر به کمیته تجدید نظر می خواهید اعتراض کنید به نظر من آشنا  پیدا کنید و روابطی کار را پیش ببرید بهتر به نتیجه می رسید چون معمولاً رای در این کمیته ها به نفع تامین اجتماعی صادر می‌شود اما اگر در دیوان عدالت اداری می خواهید وارد شوید باید دادخواست قوی بنویسید. جزئیات حسابرسی شما را نمی دانم و در نتیجه دقیق نمی توانم  نظر بدهم ولی برای هر بحث مفاصا یی باید قراردادی وجود داشته باشد. وقتی قراردادی وجود ندارد و مالیاتی نیز بابت آن قرارداد پرداخت نشده است و پولی بابت آن به حساب شخص ثالث واریز نشده است، بحث بیمه و مفاصا حساب بیمه آن نیز منتفی می گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر