شکایت از شرکت بیمه به علت عدم پرداخت بیمه عمر

 سلام وقت بخیر! من مادرم ۱۶ خرداد سال ۱۴۰۰فوت شده است. پدرم ۲۷خرداد یعنی ۱۰روز  بعد  به اداره مراجعه کرد و فقط هزینه کفن و دفن گفتند به مادرم تعلق میگره و  اطلاع ندادند بیمه عمر داره! بعد ۸ تیر ماه ۱۴۰۱به ما گفتند این موضوع را که الان بیمه اعلام کرده به  خاطر بند۹ قرارداد تاخیر در اعلام بیمه پول بیمه عمر را نمیدهد. الان می خواهم ببینم ما از اداره باید شکایت کنیم یا بیمه چون اداره قراردادی به ما نداده که مادرم بیمه عمر داشته و ما چون از پدرم بیمه عمر کم میشه فکر کردیم پدر به عنوان بیمه شده اصلی بیمه عمر داره؟

البته اگر قرارداد بیمه عمر را داشتید و یا اینکه می دانستم کدام اداره است و کدام شرکت بیمه است بهتر می توانستم نظر بدهم. در مجموع در چنین حالتی شما باید از اداره شکایت کنید که حق بیمه را در زمان معین به شرکت بیمه نداده است. البته به شرطی که ادعای بیمه درست باشد و بیمه در زمان مقرر به شرکت بیمه پرداخت نشده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر