قانون 42 سن و 20 سال سابقه بیمه برای بازنشستگی خانم ها

 سلام وقت بخیر! سوالی از خدمتتون داشتم بزرگوار؟! خانمی با 43 سال سن و 19 سال سابقه بیمه ، قصد دارم از محل خدمتم بازخرید کنم و حدود 2 تا 3 سال در شرکت دیگری مشغول بکار شوم و سپس خود را بازنشسته نمایم.آیا هنوز قانون 20 سال سابقه+42 سال سن برای خانمها اجرا می شود؟ و برای شرایط بنده قابل اجراست؟ سوال دیگر اینکه: در حال حاضر مشمول بیمه بنده 7 میلیون و هشتصد تومان است.میخواستم ببینم در محل کار جدیدم تا چه سقف حقوق برایم بپردازند، مشمول قانون حقوق نامتعارف تامین اجتماعی شناخته نمی شود؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که این قانون تا پایان سال اجرا می‌شود و احتمالاً از ابتدای سال ۱۴۰۲ لغو می شود. بهتر است بیشتر از ۲۰ درصد حق بیمه تان را اضافه نکنید. حقوق نامتعارف دیگر وجود ندارد ولی معمولاً اگر میزان افزایش از یک حد معین بیشتر باشد به روش های مختلف لیست بیمه شما رد میشود و تامین اجتماعی قبول نمیکند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر