دیه شکستگی بینی

 سلام و وقت بخیر خدمت شما! پسرم دانش آموز هشتمه!  شنبه همین هفته توی مدرسه رو حساب شوخی دستشو پرت کرده و متاسفانه به بینی دوست همکلاسیش خورده و میگن بینی اش شکسته است آیا ما باید دیه بدهیم؟ واقعا چیزی جز یک پیکان وانت در زندگیمون نداریم که وسیله امرار معاش مان است ، باید چکار کنیم؟ پدر اون دانش آموز هم خیلی شاکیه و از طرفی مدرسه اجازه نمیده ما آنها را ملاقات کنیم یا شماره آنها را داشته باشیم. میگویند شاید برخورد بدی پیش بیاید. تکلیف ما چیه؟ ممنون میشم پاسخ من را بدهید؟ چون در شرایط بدی هستیم؟ 

اگر ایشان شکایت کند و موضوع در حد شکستگی بینی باشد می تواند دیه بگیرد. البته شما هم می توانید تقاضای اعصار در پرداخت دیه داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر