بیمه تامین اجتماعی در سال های بالای 50 سال

 سلام! بنده سوالی در مورد حق بیمه داشتم. بنده معرق کار هستم. جزء بیمه قالیبافی! چند سال پیش بیمه بنده را قطع کردند. کلی شکایت کردم حتی خودشان پیگیر شدند ولی باز بیمه بنده درست نشد. ۴ سال حق بیمه دادم. الان ۵۶ سال سن دارم. چطور میتوانم مجدد بیمه شوم. به هر دری زدم نشد. آیا امکانش هست مجددا بنده بیمه شوم با توجه به اینکه سن زمان بیمه شدن من قبل از ۵۰ سالگی بوده است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانید بیمه شوید. ولی بهتر است بیمه مشاغل آزاد و اختیاری شوید. مشکلی بابت ۵۰ سالگی ندارید اما اگر بخواهید بیمه قالی بافی شوید با توجه به اینکه الان سهمیه ای وجود ندارد بهترین کار این است که فعلاً بیمه عادی شوید تا بتوانید سریعتر بازنشسته شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر