افزودن مشاغل سخت و زیان آور به سابقه بیمه

 با سلام! ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جنابعالی سوالی که داشتم این بود که من از سال 1378 تا 1384 در خط تولید که جزء مشاغل سخت و زیان آور بود کار میکردم و بعد از سال 1384 به قسمت امور مالی انتقال پیدا کردم . در حال حاضر 25 سال سابقه بیمه دارم و از شرکت فوق هم استعفا داده و در یک شرکت دیگر مشغول بکار می باشم.لازم به ذکر است کلیه همکاران اینجانب در سال های ذکر شده در خط تولید بصورت مشاغل سخت و زیان آور بازنشسته شدند.میخواستم بدانم چطور میتوانم این مدت کارکرد در خط تولید را بعنوان سابقه کارکرد سخت و زیان آور به سابقه بیمه خود اضافه کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ابتدا باید رای مثبت اداره کار در این زمینه را بگیرید که اگر همکارانتان در آن شغل ها رای مثبت را گرفتند احتمالا شما هم میتوانید رای مثبت بگیرید. بعد از آن رای اداره کار را گرفته و به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید و تامین اجتماعی حق بیمه اضافه را از کارفرما می خواهد و بعد از وصل سابقه برای شما حساب می شود. دقت کنید که حتما تا پایان سال این کار را انجام دهید چون سال دیگر مسائل بسیار سخت‌تر می‌شود و ممکن است شغل ها سخت و زیان آور کمتر شود. سعی کنید از یک وکیل یا کارشناس حقوقی در این زمینه استفاده کنید


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر