شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

درخواست ازکارافتادگی به علت کوتاهی پا

 سلام شب بخیر! ببخشید مزاحم میشم خواستم در مورد از کار افتادگی ام کمکم کنید؟! پرونده ام در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی شیراز است. دکتر معالجم خشکی مفاصل هر دو لگن جراحی لگن چپ به علت شکستگی لگن و گذاشتن میله و پلاتین به تعداد ۸ عدد که دائمی هم هست. جراحی پی پشت پای چپم که ۴۰سانت پای چپم جراحی کردند که کوتاهی پای من جبران بشه ولی بازم ۲۰سانت کوتاه است. اصلا قادر به راه رفتن نیستم به سختی میشینم و بلند میشم. اصلا روی پاهام نمیتونم بشینم. مفاصل کمرم خشک شده است. دیسک کمر هم دارم. بازرس ۳ نفره بیمه تامین اجتماعی سرزده اومدن خونه تایید کردند که در خانه هستم. طبق تحقیقات محلی و بازرسی تایید کردند کارگر ساختمانی بودم و ۲سال به علت بیماری توان کار کردن ندارم. ۴سال سابقه بیمه دارم. حتی تو کمسیون پزشکی کمیته امداد امام خمینی از کارافتاده شدم و یک حقوق ناچیزی بهم میدهند. بازرس بیمه چند بار بهم گفتند تکلیفت روشن کن نمی توانیم تایید کنیم که مشغول به کار هستی و بیمه هم قطع میشه؟! بهرحال همه پرونده و نامه های پزشک معالجم دارم. از شما خواهش میکنم کمکم کنید مخارجش هم نقدا پرداخت میکنم. منتظر خبرتون هستم بازم شرمنده مزاحم شدم شبتون بخیر یاحق؟!

سلام مجدد شبتون بخیر! خیلی ببخشید مزاحم میشم جناب مشاور؟! من سال ۹۷اقدام به ازکارافتادگی کردم که تو دوتا کمیسیون بدوی و تجدید نظر رای نیاوردم و به دیوان عدالت اداری شکایت کردم که کمیسیون مجدد زد و امسال بعد از ۴سال که وضعیتم شدیدتر شده رفتم ولی انگاری پزشکان کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی با فوق تخصص ارتوپدی و ستون فقرات بیرون فرق دارند چون پزشکی که ۶ماه تو نوبت بودم تا ویزیت شدم صراحتا زده ازکارافتاده کلی ولی پزشک کمیسیون پزشکی حتی یک معاینه ساده هم من را نکرد که پزشک معالجم گفتند خشکی مفاصل یا کلا با یک معاینه ساده پزشک میفهمه که شما چقدر وضعیت وخیمی دارید. به هر حال چون تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هم هستم و با داشتن ۲تا دختر بزرگ دم بخت و مخارج تحصیل و اجاره خانه و هزینه معالجه خواهش میکنم خیلی زود کمکم کنید؟

سلام شب بخیر جناب محترم من خیلی تماس میگیرم که پرونده من را قبول کنید چون پرونده ام رفته تجدید نظر. خواهش میکنم کمکم کنید مخارجش هم نقدا پرداخت میکنم هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابم نمیدین؟

برای اینکه بتوانم به شما کمک کنم بهتر است سابقه بیمه تامین اجتماعی تان و آراء قبلی تان را ارسال کنید تا ببینم کاری می توانم انجام دهم یا نه ؟!


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست های پر بازدید

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

آگاهی از رای کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی