درخواست ازکارافتادگی به علت کوتاهی پا

 سلام شب بخیر! ببخشید مزاحم میشم خواستم در مورد از کار افتادگی ام کمکم کنید؟! پرونده ام در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی شیراز است. دکتر معالجم خشکی مفاصل هر دو لگن جراحی لگن چپ به علت شکستگی لگن و گذاشتن میله و پلاتین به تعداد ۸ عدد که دائمی هم هست. جراحی پی پشت پای چپم که ۴۰سانت پای چپم جراحی کردند که کوتاهی پای من جبران بشه ولی بازم ۲۰سانت کوتاه است. اصلا قادر به راه رفتن نیستم به سختی میشینم و بلند میشم. اصلا روی پاهام نمیتونم بشینم. مفاصل کمرم خشک شده است. دیسک کمر هم دارم. بازرس ۳ نفره بیمه تامین اجتماعی سرزده اومدن خونه تایید کردند که در خانه هستم. طبق تحقیقات محلی و بازرسی تایید کردند کارگر ساختمانی بودم و ۲سال به علت بیماری توان کار کردن ندارم. ۴سال سابقه بیمه دارم. حتی تو کمسیون پزشکی کمیته امداد امام خمینی از کارافتاده شدم و یک حقوق ناچیزی بهم میدهند. بازرس بیمه چند بار بهم گفتند تکلیفت روشن کن نمی توانیم تایید کنیم که مشغول به کار هستی و بیمه هم قطع میشه؟! بهرحال همه پرونده و نامه های پزشک معالجم دارم. از شما خواهش میکنم کمکم کنید مخارجش هم نقدا پرداخت میکنم. منتظر خبرتون هستم بازم شرمنده مزاحم شدم شبتون بخیر یاحق؟!

سلام مجدد شبتون بخیر! خیلی ببخشید مزاحم میشم جناب مشاور؟! من سال ۹۷اقدام به ازکارافتادگی کردم که تو دوتا کمیسیون بدوی و تجدید نظر رای نیاوردم و به دیوان عدالت اداری شکایت کردم که کمیسیون مجدد زد و امسال بعد از ۴سال که وضعیتم شدیدتر شده رفتم ولی انگاری پزشکان کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی با فوق تخصص ارتوپدی و ستون فقرات بیرون فرق دارند چون پزشکی که ۶ماه تو نوبت بودم تا ویزیت شدم صراحتا زده ازکارافتاده کلی ولی پزشک کمیسیون پزشکی حتی یک معاینه ساده هم من را نکرد که پزشک معالجم گفتند خشکی مفاصل یا کلا با یک معاینه ساده پزشک میفهمه که شما چقدر وضعیت وخیمی دارید. به هر حال چون تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هم هستم و با داشتن ۲تا دختر بزرگ دم بخت و مخارج تحصیل و اجاره خانه و هزینه معالجه خواهش میکنم خیلی زود کمکم کنید؟

سلام شب بخیر جناب محترم من خیلی تماس میگیرم که پرونده من را قبول کنید چون پرونده ام رفته تجدید نظر. خواهش میکنم کمکم کنید مخارجش هم نقدا پرداخت میکنم هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابم نمیدین؟

برای اینکه بتوانم به شما کمک کنم بهتر است سابقه بیمه تامین اجتماعی تان و آراء قبلی تان را ارسال کنید تا ببینم کاری می توانم انجام دهم یا نه ؟!


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر