شکایت از بیمه آتیه سازان حافظ

 سلام وقت بخیر! مادر من ۲۸ تیرماه۱۴۰۰ جراحی سنگین ستون فقرات انجام داد و به خاطر مشکلاتی که داشت بهمن ماه مدارک و اسناد پزشکی را تحویل کارگزاری بیمه داد و چون پروتزهایی که داخل کمر گذاشته بودند خارجی بود و فاکتور نداشت کارگزاری دوبار پرونده را مجدد برای بررسی به عقب انداخت. الان هزینه بیمه تکمیلی را حدود ده میلیون تعیین کردند اما بیمه تکمیلی آتیه سازان شعبه نجات الهی قبول نمیکنه میگه موعدش گذشته و از طرف ستاد مرکزی بسته شده است. حالا این پول تکلیفش چی میشه من کوتاه نمیام میخوام شکایت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید؟

باید از طریق بیمه مرکزی شکایت کنید. بهتر است شکایت نامه درستی تهیه کنید. اگر هم از بیمه مرکزی نتیجه نگرفتید باید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر