به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حقوق بازنشستگی جانبازان چگونه محاسبه می شود؟

 سلام! بنده با 30 سال پرداخت بیمه تامین اجتماعی بازنشست شدم و۱٠درصدجانبازی دارم. حقوق دریافتی بنده چون جانبازم باید آخرین فیش حقوقی ام باشد ولی تامین اجتماعی میانگین دو سال آخر را محاسبه کرده است. به نظرتان میشود با شکایت از بیمه احقاق حق نمود؟

نه متاسفانه. اگر با استفاده از قوانین ارفاقی جانبازان بازنشسته می شدید باید بر اساس آخرین حکم حقوقی، حقوق تان را محاسبه می گردد. اما چون 30 سال پرداخت حق بیمه داشته اید و بر اساس قوانین تامین اجتماعی بازنشسته شده اید طبق رای دیوان عدالت اداری بر اساس قوانین تامین اجتماعی حقوق بازنشستگی شما تعیین می شود.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401