وکیل خوب برای پیگیری سختی کار

 سلام وقتتون بخیر! من در کارگاه تراشکاری پدرم کار میکنم. الان فقط من مشغول کار هستم ولی سالیان قبل افراد دیگری (غریبه) با من کار میکردند. الان که از اداره کار موافقت سختی کار گرفتم میگویند کارگاه خانوادگی است و تعلق نمیگیرد. راهی هست مشمول قانون سختی کار بشه یا نه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در ایامی که کارگران دیگری برای پدر شما کار می کردند و حق بیمه برای ایشان پرداخت نشده است شما می توانید رای سختی کار تان را تایید کنید ولی در زمان هایی که فقط خودتان بوده اید تایید نمی شود. البته باید پیگیر کارتان از طریق تامین اجتماعی باشید. پیشنهاد می کنم از یک وکیل خوب در این زمینه استفاده کنید. ما در این زمینه وکیل های خوبی داریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر