طلاق صوری و شریک شدن در مستمری بازنشستگی

سلام! خسته نباشید! پدرم یک ساله که فوت کرده و یک دختر از زن اولش داشته است. البته زن اولش را طلاق داده است. دختر طلاق صوری گرفته و حقوق پدرم را با مادرم دریافت می کنند. ما چند باری نزد بیمه رفتیم و شاکی شدیم که این خانم با شوهرش زندگی میکند ولی سازمان تامین اجتماعی به ما گفت که چون طلاق نامه آورده می تواند از حقوق پدر به ایشان برسد. راهی وجود داره برای اثبات کردن ممنون؟ 

تامین اجتماعی قانونا باید پیگیری کند و جزء وظایف قسمت بازرسی شعب بیمه است. ولی چون در این مورد اگر این حقوق حذف شود به مادر شما می رسد زیاد علاقه ای نشان نمی دهند. می توان با رابطه این مساله را حل نمود. یعنی باید آشنا داشته باشید تا بازرس را مکلف کند پیگیری این موضوع باشد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر