دریافت غرامت نقص عضو حادثه

 با سلام ! من به تامین اجتماعی و شرکت نفت مراجعه کردم و هیچ کدام زیر بار غرامت نرفته اند. من بیست درصد بودم و بنیاد آن را به ده درصد تقلیل داده است. سال ۶۶ زمان جنگ بودم تو پالایشگاه مجروح شدم بر اثر بمباران و مدارکی که دارم از بیمارستان شرکت نفت و نیروی انتظامی فارس در سال ۸۹ و ۹۳ تعویض زانو شدم. هیچگونه مبلغی از بنیاد دریافت نکردم. بله حقوق خود را از وزارت نفت دریافت می کنم. تمام مدارک چه شرکت نفت و چه بیمارستانهای دیگر شیراز را دارم که تاییدیه آنها است. آیا با این اوضاع و احوال که الان بازنشسته شدم امکان پیگیری می باشد؟ آیا شما میتوانید بعنوان وکیل ما پیگیری کارها باشید و هزینه آن چقدر میشود؟ ممنون که وقت گذاشتید و راهنمایی می کنید سپاسگزارم؟

البته حادثه تو پالایشگاه شیراز بود ومن آن  زمان قراردادی بودم و بعد رسمی شدم و بیمه من تامین اجتماعی توسط خود شرکت چون ۸۹ روزه بودم رد میشده ولی بعد از بازگشت بکار که اخراج شده بودم و عودت بکار شدم طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی بود البته قرارداد که بودم طرف من شرکت نفت بود؟

بله! می توان هم از طریق بنیاد و هم از طریق تامین اجتماعی اقدام کرد. می توانیم پیگیر کار شما شویم. هزینه ما یا 20 درصد غرامت شما است و یا 25 میلیون تومان. هر کدام که کمتر باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر