دریافت حقوق ایام خانه نشینی

 سلام! خسته نباشید! من همسر شهید هستم. یک پسر از شهید دارم که الان 37 ساله است. نیمه ناشنوا و لکنت شدید دارد و عینک هم می زند .‌تیک غیرارادی ناحیه راست بدن دارد. چند ده سال قبل با یک همسر دلسوز از روستا ازدواج کرد و الان دو فرزند دارد. 4 و 7 ساله. الحمد..‌سالم هستند و پسرم هم بخاطر استرس های زمان جنگ و بمباران ها اینطور شد. چون 5 سال در کردستان همراه شهید زندگی کردم.الان کارگر اتوبوسرانی نیشابور است و تصادف کرده و خودش زمین خورده است .گواهینامه هم ندارد. استخوان پروگزیمال شکسته و پلاتین و پیچ کردند.میدانم دیه ای تعلق نمی گیرد ولی حقوق کارگری اش را آیا میدهند؟ باید چکار کنم؟ بنیاد شهید هیچ بیمه ندارد .با اینکه پدرش فرمانده بهداری شمالغرب بود سپاه هم هیچ کمکی تا بحال در این 34 سال نکرده است؟

اگر بیمه تامین اجتماعی داشته باشد باید از پزشک معالج گواهی استراحت پزشکی بگیرد  و به تامین اجتماعی ارائه دهد تا حقوق ایام خانه نشینی را بگیرد. چرا دیه به ایشان تعلق نمی گیرد حتی اگر مقصر هم باشد هم دیه تعلق میگیرد. بیشتر توضیح بدهید تا بتوانم بهتر راهنماییتان کنم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر