به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت به دیوان عدالت اداری بابت جریمه تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! ما در سال 1390 گواهی مفاصا حساب عدم بدهی از بیمه اخذ نموده و با استعلام دفتر اسناد رسمی و پاسخ بیمه نسبت به عدم بدهی و بلامانع بودن انتقال کارخانه این مهم صورت گرفته است. سپس در سال های بعد بیمه ادعای چهار میلیون تومان بدهی بابت خسارت ماده 60 از ما نموده و برگه اجرا را به محل غیرقانونی شرکت اعلام نموده است. در صورتی که از بدو تاسیس شرکت آدرس قانونی که داشته هیچ گونه تغییری نداشته و در ذیل سربرگ های خود، آدرس قید شده است. حال اجراییه بیمه ادعای 150 میلیون تومان بدهی را می نماید و به دیوان مراجعه و جواب مستندی نگرفته و اعلام نموده این حکم 20 روز وقت اعتراض دارد. آیا می توان همکاری شما را نسبت به رای دیوان داشت؟

یعنی شما به دیوان عدالت اداری شکایت کرده اید و نتیجه نگرفته اید؟ یا جواب داده شده است و به آن رای اعتراض کرده اید. خسارت ماده 60 که مربوط به از کار افتادگی به علت حوادث ناشی از کار بوده است در مورد کدام کارگر بوده است؟ متن شکایت تان به دیوان چگونه نوشته شده است. کمی بیشتر توضیح دهید ببینیم می توانیم کاری انجام دهیم یا نه ؟!


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401