شکایت به دیوان عدالت اداری بابت جریمه تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! ما در سال 1390 گواهی مفاصا حساب عدم بدهی از بیمه اخذ نموده و با استعلام دفتر اسناد رسمی و پاسخ بیمه نسبت به عدم بدهی و بلامانع بودن انتقال کارخانه این مهم صورت گرفته است. سپس در سال های بعد بیمه ادعای چهار میلیون تومان بدهی بابت خسارت ماده 60 از ما نموده و برگه اجرا را به محل غیرقانونی شرکت اعلام نموده است. در صورتی که از بدو تاسیس شرکت آدرس قانونی که داشته هیچ گونه تغییری نداشته و در ذیل سربرگ های خود، آدرس قید شده است. حال اجراییه بیمه ادعای 150 میلیون تومان بدهی را می نماید و به دیوان مراجعه و جواب مستندی نگرفته و اعلام نموده این حکم 20 روز وقت اعتراض دارد. آیا می توان همکاری شما را نسبت به رای دیوان داشت؟

یعنی شما به دیوان عدالت اداری شکایت کرده اید و نتیجه نگرفته اید؟ یا جواب داده شده است و به آن رای اعتراض کرده اید. خسارت ماده 60 که مربوط به از کار افتادگی به علت حوادث ناشی از کار بوده است در مورد کدام کارگر بوده است؟ متن شکایت تان به دیوان چگونه نوشته شده است. کمی بیشتر توضیح دهید ببینیم می توانیم کاری انجام دهیم یا نه ؟!


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر