وکیل خوب برای اداره کار

 سلام! من رفتم برای دادگاه گفتم یک ماه اونجا بوده نماینده کارفرما نبود و قاضی که خانم بود گفت این برگه را  امضاء کن من هم نخوانده امضاء کردم  چون با دست گرفته بود. ممکنه قاضی تو برگه چیزی غیر از اظهارات من نوشته باشه و مگه نباید نماینده کارفرما آنجا حضور داشته باشه و گفت شماره موبایلت را بنویس تا بازرس باهات تماس بگیره؟! لطفا میشه راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نماینده کارگر و کارفرما معمولاً در جلسه حضور ندارند. کارشناس اداره کار اطلاعات شما را می گیرد و آنها بعدا می آیند آن را امضاء می کنند. امضایی هم که از شما گرفته شده است برای این است که در جلسه حضور داشتید. هرچند من احتمال می‌دهم که رای به زیان تان باشد. اگر رای به زیانتان بود چون مبلغ بالایی احتمالاً باید پرداخت کنید سعی کنید در کمیسیون تجدیدنظر یک کارشناس یا وکیل با خود ببرید. اینگونه بهتر است. اگر هم به نفع تان بود که احتمالا طرف مقابل اعتراض خواهد کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر