محاسبه جریمه حق بیمه تامین اجتماعی

 با سلام و احترام! من حکم اداره کار در مورد پرداخت الزام حق بیمه سنوات گذشته (از سال ۹۲ الی ۹۶ به تعداد ۱۳۵۶ روز) توسط کارفرما را به سازمان تامین اجتماعی بردم و تامین اجتماعی محاسبه را بر اساس فرمول حداقل دستمزد روزانه (۱۳۹۳۲۵۰ریال) ضرب در ۳۰ درصد و ضرب در تعداد روزها(۱۳۵۶ روز) و ضرب در ۳ (ضریب ۳ برابری) محاسبه گردیده که مبلغ نهایی ۱۷۰ میلیون تومان شده است. آیا این عدد نهایی و یا ضریب ۳ برابری آن درست است و میتوان اعتراض کرد؟ لازم به ذکر است اینجانب در حال حاضر بیمه مشاغل آزاد پرداخت می کنم که حقوق روزانه آن ۳۵۰ هزار تومان است. ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید. با تشکر؟

غیر از ضریب ۳ برابری که باید دو برابر باشد، بقیه درست است. تا آنجایی که می دان ضرب 2 بود اگر تغییر نکرده باشد. اگر هم تغییر کرده است من من اطلاع ندارم . البته بستگی به شغلی که دارید نیز دارد. در مجموع به نظر می رسد که درست باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر