دریافت حقوق ازکارافتادگی با 5 سال سابقه بیمه

 با سلام! میشه بپرسید آیا میشه با 5 سال سابقه بیمه کامل از کار افتاده بشی و کمیسیون بری؟! در صورت قبول کردن کمیسیون آیا حقوق کامل می دهند؟ یا اینکه 5 سال هم باید یک جا بریزی تا 10 سال بشود تا حقوق 10 روز را بدهند. قانون چیست؟ اگه میشه یه کم توضیح دهید! ممنونم!

در پاسخ به سوال شما بستگی دارد به اینکه تاریخ بیماریتان آیا در دوران بیمه پردازی باشد یا نه؟ اگر در دوران بیمه پردازی باشد و ماده ۷۵ قانون تامین اجتماعی را رعایت کرده باشید با همان پنج سال سابقه بیمه، حقوق کامل را می گیرید. اما اگر در دوران بیمه پردازی نباشد یعنی ماده ۷۵ قانون تامین اجتماعی لحاظ نشده باشد شما باید پنج سال دیگر پرداخت کنید تا بتوانید. یک سوم حقوق کامل را بگیرید. برای اینکه در هر دو روش به نتیجه برسید بهتر است از یک حقوقدان یا وکیل خبره در این زمینه استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر