شکایت به دیوان عدالت اداری برای دریافت حقوق کامل مرخصی زایمان

 سلام صبحتون بخیر! سوالی داشتم درخصوص پرداخت حقوق در زمان استعلاجی زایمان؟! طبق قانون جوانی جمعیت بند  17 پرداخت حقوق و مزایا باید به طور کامل به مدت 9 ماه باشد. این در حالی است که بیمه تامین اجتماعی همچنان 2/3 حقوق را پرداخت می‌کند و اعلام می‌کند که هنوز به ما ابلاغ نشده است! الان باید چه کاری انجام بدهم تا بتوانم حقوقم را به طور کامل دریافت کنم؟

تامین اجتماعی به همین صورت حساب میکند. تامین اجتماعی درست می‌گوید چون سازمان محاسبه را بر اساس دو سوم ابلاغ کرده است تنها راهی که داری دیوان عدالت اداری است که به نظرم می‌توان از آن طریق به نتیجه رسید. یک دادخواست مناسب برای دیوان عدالت اداری بنویسید و به نتیجه امیدوار باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر