شکایت کارگر از کارفرما بدون داشتن مدرک کافی

 سلام! ایشان در سال ۹۷/۹/۱ به درب مغازه اومد و در برج ۱۰ بازرس بیمه آمد و گفت من از برج ۸ اومدم به دروغ . یعنی حضورش از ۹۷/۸/۱ ثبت شده به دست بازرس تامین اجتماعی! الان گفته من از ۹۵/۱۱/۱۵ اومدم مدرک هم ندارد! نه لیست بیمه . نه قرارداد ونه پرینت حساب. چون حقوقشان نقد می‌گرفت. در اون روز من در اداره کار از طرف یه کارگر دیگه که از تاریخ ۹۵/۷/۱ به مدت شش ماه شکایت کرده بود و اونم شغلش با این آقا که الان شکایت کرده یکی بود جفتشان نون درار بودند جریمه  شدم. آیا با این مدرکها  که گفتم تاثیری دارد؟! الان گفته باید بازرس بیاد درب مغازه ؟! برای تحقیق محلی فکر نکنم کسی یادش باشه که در تاریخ ۹۵ اونجا بوده است. آیا باز رای بر علیه من است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نمی توانم به نتیجه برسد. آن ها باید مدارک مکتوب برای کارکردن ارائه کنند. یا لیست بیمه یا قرارداد یا پرینت حساب. وقتی هیچ کدام از این موارد را ندارند نمی‌توانند رای مثبت بگیرند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر