درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری قلبی

 سلام عليكم! وقت بخير! آقا ببخشيد! من آقام ٥٦ ساله است و ٩ سال سابقه كاري بجز خدمت سربازي دارد و بعلت بيماري قلبي كه برايش پيش آمد خواستم بپرسم كه بخشنامه از كار افتادگي تعلق مي گيرد يا خير ؟ ممنون مي شوم اگر راهنماييم كنيد؟

بستگی دارد بیماری قلبی ایشان چه بیماری ای باشد؟ همه می توانند درخواست از کار افتادگی دهند ولی مهم این است که بیماری قلبی ایشان آیا شرایط از کار افتادگی را دارد یا نه؟ آیا نتایجی که اکو نشان می دهد در حد از کار افتادگی است یا نه؟ آیا عملی انجام داده‌اند یا دوران بستری خاصی داشته اند. شرایط بیماری ایشان تعیین کننده میزان از کار افتادگی است. البته سابقه بیمه هم فاکتور مهمی است که سابقه ایشان نسبتاً زیاد نیست.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر