حداقل حقوق یک منشی در سال 1401

 سلام! می توانم ازتون راهنمایی بخواهم؟ من منشی یه دکتر خانم هستم. از اول ماه تا ۲۵ برایشان کار می کنم. هر روز صبح از ساعت ۸ صبح  تا ۱ونیم ظهر مطب هستم و عصرها روزهای زوج از ساعت ۳و نیم تا ۸ و نیم مطب هستم ولی روزهای فرد فقط صبح کار میکنم. گوشی مطب هم دستمه و همش در دسترس هستم. با حقوق ۱و نیم میلیون تومان. متاهل هستم و دارای دو فرزند پسر۱۰ ساله و دختر ۵ ساله. بیمه هم نیستم. روزهای زوج۱۰ساعت کار می کنم و روزهای فرد ۵ ساعت. به نظر شما با این توضیحات حقوق بنده چقدر باید باشه؟

اگر حداقل 44 ساعت در هفته کار می کنید باید حداقل حقوق معادل ۵ میلیون و ششصد  و هشتاد هزار تومان را بگیرید. بیمه هم باید بشوید. این حقوق قانونا حق تان است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر