پرداخت حق بیمه هایی که توسط کارفرما پرداخت نشده است؟!

 سلام ، ببخشید سوال درباره بازنشستگی داشتم؟ من از مهر سال ۱۳۸۰ مشغول به کار هستم. در بخش پاتولوژی آزمایشگاه ! حدود نه سال و نیم در بخش خصوصی کار کردم و از مهر سال ۱۳۸۹ در بخش دولتی به صورت قراردادی مشغول به کار هستم. ۵ سال استخدام شدم. مدت زمانی که در بخش خصوصی کار کردم حدودا ۶ ماه بیمه رد نشده و ۳ ماه بیمه بیکاری گرفتم. الان امکان این هست که این وقفه ها را پول بدهم تا بیمه رد شود تا فاصله بیمه من درست بشه و از بین برود و کلا چه مقدار دیگه باید کار کنم تا بازنشسته شوم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید؟ ۴۲ سال هم سن دارم؟

چون در بخش دولتی هستید باید 30 سال سابقه تان پر شود. بابت خلاء بیمه ای باید از کارفرمای تان شکایت کنید و رای اداره کار بگیرید. اگر رای مثبت اداره کار را داشته باشید می توانید به نتیجه برسید و حق بیمه مربوطه را خودتان پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر